موسسه مهاجرت تحصیلی خسروان

موسسه مهاجرت تحصیلی خسروان

موسسه مهاجرت تحصیلی خسروان

Blog Article

امروزه مهاجرت دارای طرفداران زیادی است و افراد متقاضی در حال افزایش هستند. اما برای اقدام به مهاجرت باید راهی را پیدا کرد که احتمال شکست در آن نزدیک به صفر باشد. کمک گرفتن از کارشناسان باتجربه و آگاه در این زمینه می‌تواند بسیار موثر واقع شود.
یکی از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به خصوص در قشر جوان مهاجرت تحصیلی است. این نوع مهاجرت به علت تقاضای زیاد به ویژه از سوی کشور ایران، جنبه‌ی رقابتی پیدا کرده و نیاز به کسب اطلاعات و تجربه‌ی زیادی برای موفقیت در این امر می‌باشد.
مزایای مهاجرت تحصیلی با موسسه خسروان
مهاجرت از طریق تحصیل دارای مزایای بسیاری است و افراد زیادی به دنبال آن هستند. کسب آموزش در سطح عالی مطابق با معیارهای جهان و همچنین دریافت مدرک تحصیلی که دارای اعتبار باشد، از دلایل مهم افراد برای مهاجرت می‌باشد.
در این راستا عموما افراد جوان با حدود سن 18 تا 33 سال به دنبال تجربه‌ی تحصیل در خارج از کشور هستند. هر شخصی به عنوان متقاضی مهاجرت می‌تواند هر مقطعی را برای تحصیل در کشورهای خارج انتخاب نماید. برای این منظور موسسه خسروان می‌تواند به شما در این امر کمک کند.
درصد زیادی از متقاضیان مهاجرت تمایل دارند، پس از پایان تحصیل و دریافت مدرک‌شان، در کشور مقصد مجوز کار نیز اخذ نموده و در همان کشور به فعالیت بپردازند. براساس آمارهای رسمی قشر کثیری از دانشجویان که به قصد تحصیل به کشورهای پیشرفته می‌روند، اقدام به اخذ اقامت دائم و ماندن در کشور مقصد برای همیشه خواهند کرد.
توصیه خیلی از افراد متخصص در امر مهاجرت و همچنین توصیه موسسه مهاجرت خسروان، روش مهاجرت تحصیلی برای اخذ اقامت دائم است. برای این کار فرد پس از فارغ‌التحصیلی درخواست مجوز کار می‌دهد و پس از موافقت با تقاضای او، ویزای کاری موقت و قابل تمدید به این فرد تعلق می‌گیرد.
افراد پس از گذشت مدتی از زمان کار در کشور مقصد و پرداخت مالیات می‌توانند برای اقامت دائم و شهروندی کشور مقصد تقاضا دهند.
مهاجرت تحصیلی در سنین مختلف با موسسه خسروان
زمان مهاجرت بستگی به سن فرد و قوانین کشور مورد نظر دارد. مهاجرت تحصیلی خسروان با ارائه راهنمایی در تمامی موارد می‌تواند به شما متقاضیان عزیز در زمینه مهاجرت کمک نماید.
شاید خیلی از والدین تمایل داشته باشند تا فرزندانشان را برای تحصیل به کشورهای پیشرفته بفرستند. برای این منظور افراد 3 تا 18 سال می‌توانند برای تحصیل در مدارس و مقاطع دبستان و دبیرستان اقدامات لازم را انجام دهند.
لازم به ذکر است که هرچه سن شخص پایین‌تر باشد، مهاجرت وی هم راحت‌تر صورت می‌گیرد و می‌تواند در کشور مورد نظر خود مشغول به تحصیل شود. افراد زیر 18 سال این اجازه را دارند تا یکی از والدین خود را به عنوان حامی در کشور مقصد همراه خود داشته باشند.
در اغلب کشورها ویزای همراه تنها به یکی از والدین تعلق گرفته و والد دیگر بایستی ویزای کاری و یا تحصیلی اخذ نماید تا بتواند به خانواده خود ملحق شود.
توصیه می‌شود که شخص برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکترا اقدام کند، زیرا دوران تحصیل دوره‌ی کارشناسی طولانی‌تر بوده و لازم به پرداخت هزینه‌ی بیشتری است و از طرفی برای دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا فاندهای بیشتری ارائه می‌گردد.
شرایط عمومی برای مهاجرت تحصیلی به روسیه با موسسه خسروان
برای مهاجرت تحصیلی در مقاطع دبستان و دبیرستان از 5 سالگی تا 18 سالگی فرصت وجود دارد. بطور معمول هزینه تحصیل فرزندان در مدارس دولتی تنها در صورت داشتن شهروندی والدین رایگان خواهد بود.
والدین می‌توانند از ایران برای تحصیل فرزند زیر 18 سال خود اقدام کرده و به همراه او به کشور مقصد مهاجرت کنند. همچنین در صورت عدم همراهی والدین، فرد باید در مدرسه شبانه‌روزی ثبت نام شود.
در زمینه مهاجرت دانشجویی متقاضی برای تحصیل در هر رشته و مقطع تحصیلی مورد نظر بایستی تمکن مالی داشته باشد و این مقدار باید کفاف شهریه سالانه و همینطور زندگی دانشجویی این فرد را اثبات نماید.
برای تحصیل در مقاطع دانشگاهی و همینطور کالج‌های خارج از کشور، ارائه مدرک دیپلم کامل 12 ساله معتبر به همراه ریزنمرات ضروری بوده و برای تحصیل در مقاطع بالاتر نیز ارائه مدرک دانشگاهی همراه با ریزنمرات از دانشگاه معتبر نیز ضروری می‌باشد.
سایت مهاجرتی خسروان
جهت پذیرش در مقطع کارشناسی معدل پیشنهادی حداقل 14 بوده و این شرط برای مقطع ارشد و دکترا به 15 می‌رسد. البته جزئیات دقیق‌تر به کشور مقصد و دانشگاه و همچنین رشته‌ی انتخابی بستگی دارد.
سن ورود به دانشگاه حداقل 18 سال است و حداکثر سن برای اخذ پذیرش تحصیلی در اغلب کشور‌ها 35 تا 40 سال می‌باشد.
لازم به ذکر است که برای ادامه تحصیل در کشورهای خارج نباید فاصله بین 2 مقطع تحصیلی وجود داشته باشد. مگر به شرط وجود مسائل قابل توجیه که می‌تواند شامل مواردی مانند خدمت سربازی، فرصت برای آموزش زبان، صدمه حاد فیزیکی و همچنین فوت بستگان درجه یک باشد.
در صورتی که به دنبال مطلبی برای کسب اطلاعات بیشتر هستید، می‌توانید در سایت مهاجرتی خسروان از قسمت جستجو بخشی از عبارت مورد نظر خود را تایپ نمایید. علاوه بر آن چنانچه از طریق راه‌های ارتباطی درخواست خود را ارسال کنید، در سریع‌ترین زمان ممکن این اطلاعات برای شما ارسال می‌گردد.
مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به هر کشور و هر دانشگاهی می‌تواند متفاوت باشد. اما بطور کلی اکثر کشورها در مقاطع دانشگاهی مدارک مشترکی را می‌خواهند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.
مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در سایت خسروان
• مدارک شناسایی و هویتی و همچنین گواهی عدم سوء سابقه به صورت ترجمه
• ترجمه مدرک تحصیلی مقطع ماقبل و معادل‌سازی شده با زبان رسمی و همینطور سیستم نمره‌دهی کشور مقصد؛ ارائه این مدارک باید همراه ریزنمرات باشد.
• ارائه مدرک زبان کشور مورد نظر که نمره‌ی آن به میزان حد نصاب برای پذیرش در دانشگاه باشد.
• پاسپورت دارای اعتبار
• چند قطعه عکس پرسنلی که در 6 ماه اخیر گرفته شده و بر طبق استانداردهای عکس پاسپورت باشد.
• تکمیل فرم درخواست پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر
• پرداخت و ارائه فیش برای هزینه ثبت‌نام در دانشگاه کشور مقصد
• در صورتی که موسسه آموزشی از شما مدارکی جهت داشتن تمکن مالی بخواهد باید این مدارک را نیز ارائه نمایید.
• تنظیم و ارائه یک انگیزه‌نامه قوی که توسط موسسه مهاجرتی خسروان انجام می‌شود.
• ارائه توصیه‌نامه جهت مقاطع ارشد و همینطور دکتری
• ارائه رزومه تحصیلی، کاری و یا کارآموزی و همچنین ارائه مدارک سوابق کاری در صورت وجود همراه با ترجمه آن
• ارائه مقالات، مجلات و همچنین کتب چاپی در راستای سوابق تحصیلی
• ارائه اسناد و پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی که در انجام آنها شرکت داشته‌اید.
• برای افراد زیر 18 سال ارائه فرم گاردین و کاستودین برای زمانی که یکی از والدین قصد همراهی فرزندش را دارد، الزامی‌ است.
• ارائه هرگونه مدارک دیگر برای قوت بخشیدن به پرونده
مراحل مهاجرت تحصیلی به روسیه در موسسه خسروان
مرحله اول برای اقدام به مهاجرت تحصیلی، آماده‌سازی مدرک تحصیلی است. در صورتی که همچنان در حال تحصیل هستید، بایستی تا جای ممکن دروس خود را با نمرات و معدل بالا به پایان برسانید و پس از فارغ‌التحصیلی برای آزادسازی مدرک تحصیلی خود از دانشگاه اقدام کنید. در این پروسه مدرک تحصیلی باید به همراه ریزنمرات آزاد شود.
در ادامه باید زبان کشور مورد نظر خود را بطور کامل یاد گرفته و در آزمون معتبر برای اخذ مدرک زبان کشور مقصد شرکت کنید. در این آزمون تمامی بخش‌های اصلی زبان مورد بررسی قرار می‌گیرند. درنتیجه باید نمره قبولی در همه بخش‌ها اخذ گردد.
با وجود اینکه در اکثر کشورها امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز وجود دارد، اما برای شهریه‌ی ارزان‌تر و راحتی در اخذ پذیرش بهتر است تا مدرک زبان رسمی آن کشور را اخذ نمایید.
در مرحله‌ی بعدی برای ادامه تحصیل باید رشته‌ی مورد نظر خود را با توجه به رشته تحصیلی قبل خود انتخاب کنید. در صورت تغییر رشته نیز باید شرایط سنی و مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش تحصیلی را در دانشگاه سایت خسروان مربوطه در نظر داشته باشید.
پس از برقراری ارتباط با دانشگاه و تهیه لیست مدارک مورد نیاز آنها، لازم است تا تمامی مدارک، ترجمه و معادل سازی شوند. این مدارک را برای تحویل به دانشگاه آماده داشته باشید.
اخذ پذیرش تحصیلی روسیه با خسروان
پس از آماده نمودن مدارک لازم برای ارائه به دانشگاه، تمامی مدارک را به سایت موسسه خسروان ارسال نموده و فرم‌های اخذ پذیرش تحصیلی و همینطور هزینه‌های لازم برای ثبت‌نام را پرداخت نمایید.
برای انتخاب دانشگاه هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و بهتر است به چند موسسه آموزشی درخواست پذیرش داده شود تا شانس شما برای اخذ پذیرش تحصیلی افزایش یابد.
پس از رسیدن نامه برای اخذ پذیرش بایستی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی را به سفارت آن کشور برای صدور ویزای دانشجویی خود ارسال نمایید.
بورسیه تحصیلی روسیه
بورسیه‌ها دارای انواع مختلفی هستند که برخی از آنها بخشی از هزینه تحصیل و برخی دیگر تمامی هزینه‌های تحصیل و زندگی شخص را در بر می‌گیرد. این بورسیه‌ها می‌تواند از طرف دانشگاه، دولت و یا موسسه به دانشجویان تعلق بگیرد.
دانشجویان با برخورداری از سوابق پژوهشی درخشان می‌توانند از طریق استاد راهنمای خود، فاند دریافت کنند. در این نوع بورسیه استاد مربوطه ضمن هزینه‌های تحصیل دانشجو، هزینه‌ای را به صورت ماهیانه برای مخارج زندگی او نیز اعمال کرده و به این صورت به این شخص بورسیه فول فاند تعلق می‌گیرد.
برای دریافت بورسیه فول فاند از استاد، لازم است تا دانشجویان حداقل دو مقاله isi، معدل و نمره بالا زبان و پروپوزال مناسب ارائه نمایند.
راهنمای ساده سفر به روسیه در موسسه خسروان
روسیه بزرگترین کشور در جهان بوده و مساحت آن تقریبا دو برابر آمریکا می‌باشد. این کشور با اروپای شرقی و آسیای میانه مرز مشترکی داشته و با 14 کشور هم مرز است. به همین دلیل کشور روسیه دارای مناظر متنوعی از سواحل دریای سیاه گرفته تا قله‌های بلند کوه‌های سیبری می‌باشد.
زبان رایج این کشور روسی است اما 27 زبان دیگر نیز در کشور روسیه رایج می‌باشد. به علت وسعت کشور روسیه شاهد آب و هوای متغیری در نقاط مختلف آن هستیم.
سفارت روسیه به افرادی که قصد مسافرت به این کشور مهاجرت کاری به روسیه با موسسه خسروان را دارند، ویزای توریستی می‌دهد و این ویزا نیز در دو نوع مختلف ارائه می‌گردد.
ویزای توریستی چهارده روزه که بر طبق مدت اقامت شما براساس بازه‌ای که در هتل رزرو کرده‌اید، صادر می‌شود. ویزای توریستی یک ماهه نیز پس از رزرو دو سوم سفرتان برای شما صادر خواهد شد.
محبوب‌ترین زمان برای سفر به کشور روسیه و گشت و گذار در شهرهای مسکو و سن پترزبورگ در فصل تابستان می‌باشد.
برای سفر به روسیه بهتر است ترکیبی از پول نقد و کارت اعتباری را همراه خود داشته باشید. در هتل‌ها و رستوران‌های بزرگ می‌توانید از کارت اعتباری خود استفاده نمایید. اما در مغازه‌ها و هتل‌های کوچک ممکن است فقط پول آدرس دفتر موسسه مهاجرتی خسروان نقد از شما بپذیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سفر به روسیه می‌توانید با سایت موسسه مهاجرت خسروان تماس حاصل نمایید.
تحصیل در روسیه با موسسه خسروان
روسیه کشوری فرهیخته است که نیمی از شهروندان آن از مدرک دانشگاهی برخوردار می‌باشند. دانشگاه‌های این کشور برای دانشجویان شرایط راحتی را فراهم نموده است.
تحصیل در کشور روسیه بسیار مقرون به صرفه‌تر از تحصیل در دانشگاه‌های دیگر جهان است. همچنین دانشجویان بین‌المللی می‌توانند از امکانات بورسیه دولتی دانشگاه‌های این کشور نیز استفاده نمایند. آدرس دفتر موسسه مهاجرتی خسروان
دانشجویان با تحصیل در روسیه می‌توانند در زمینه‌های مختلف به دانش زیادی دست یابند. هزینه‌ی تحصیل در کشور روسیه به صورت آزاد ارزان‌تر از نمونه‌های مشابه در کشورهای کانادا و آمریکا می‌باشد.
شرایط مهاجرت کاری روسیه در موسسه خسروان
برای مهاجرت کاری به روسیه دو نوع ویزا وجود دارد. ویزای نوع اول به مدت 3 ماه به فرد اجازه‌ی اقامت می‌دهد و البته قابل تمدید است. ویزای نوع دوم بلند مدت بوده و به افراد متخصص که قصد کار در این کشور را دارند، اجازه‌ی اقامت به مدت 3 سال را خواهد داد.
لازم است تا متقاضیان برای اخذ ویزای کار به زبان روسی مسلط باشند تا بتوانند در محل کار به راحتی با افراد دیگر ارتباط برقرار نمایند. به همین دلیل پیدا کردن شغل مناسب در کشور روسیه کار چندان آسانی نبوده و بهتر است از موسسه خسروان برای این امور کمک گرفته شود. همچنین برای اخذ ویزای کار نیز لازم است تا مدارک ضروری راه ارتباطی موسسه خسروان برای ارائه آماده گردد.
و در نهایت ...
موسسه مهاجرتی خسروان با داشتن 10 سال سابقه در زمینه اعزام دانشجویان به خارج از کشور، از موسسات برتر کشور محسوب می‌شود. این موسسه که دارای دفاتر در شهرهای مسکو و سن پترزبورگ می‌باشد، همواره آماده خدمت‌رسانی به شما مردم عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت رسمی خسروان مراجعه نمایید.
Report this page